Nejlevnější sušičky: Co všechno by tento pomocník měl umět?

Výběr nejlevnější sušičky je velmi důležitý, zejména pokud máte malý prostor. Rozsáhlé sušičky zabírají spoustu prostoru a odebírají cenný životní prostor v ložnici, koupelně a dokonce i v obývacím pokoji. Jak by měla vypadat ideální sušička? Objevte řadu funkcí, které ovlivňují funkčnost produktu, a vyberte si sušičku, která dokonale vyhovuje vašim potřebám.

Sušička prádla Whirlpool Fresh Care FT M11 8X3 EU

Než se rozhodnete koupit zcela náhodnou sušičku, přemýšlejte o tom, zda splní vaše očekávání. Velká sušička, která po rozložení pojme málo prádla a je těžká a náchylná ke korozi, není tou nejlepší volbou. Na trhu najdete mnohem lepší produkty za podobnou cenu, která usnadní každodenní fungování vaší rodiny.

Kompaktnost


První výhodou dobré sušičky je kompaktní velikost. Málo lidí má prostornou prádelnu, kde mohou také sušit oblečení. Skládanou sušičku obvykle skryjeme ve skříni nebo vedle pračky a rozložené zařízení umístíme do místnosti. Proto jsou rozměry nejlevnější sušičky tak důležité. Vyberte si produkt, který se po složení vejde kdekoli - do skříně, za dveře nebo pod postel.

Přizpůsobení sušení


I ty nejlevnější sušičky mají senzor, který uvnitř zváží prádlo a nastaví optimální sušení tak, aby prádlo nebylo nutné po usušení žehlit. Navíc můžete sušit i malé množství prádla, aniž by došlo k vysoké spotřebě energií.
Mnoho programů
I u nejlevnější sušičky najdete široké spektrum programů pro různé typy prádla. Lze si zvolit několik úrovní sušení, libovolnou délku a rychlost sušení. Zvláště oblíbený je program na jemné textilie, který je šetrný k těm nejjemnějším materiálům.


Ovládejte sušičku z mobilu


Technologie Smart Touch vám umožní i nejlevnější sušičky ovládat pomocí mobilního telefonu. Díky funkci NFC sušičku snadno se svým telefonem propojíte. Můžete si tak na dálku kontrolovat technický stav zařízení nebo přidávat sušící cykly, apod.

Na webu diskontni-nakupy.cz si můžete koupit levnou sušičku i na splátky.