Co dělat při hrozbě exekuce?

Hledáte pomoc při řešení problémů s exekucí? Na koho se v tomto případě obrátit a jaké jsou vaše možnosti se dozvíte v tomto článku. Vlastně se dozvíte o jednom řešení, které bývá takovou tou poslední ruční brzdou před zabavením nemovitosti. Exekuce nemovitosti pomoc řešit je v dnešní době častějším vyhledávacím dotazem na internetu. Můžete se například nechat vyplatit z vašich dluhů.

O příjem můžete přijít ze dne na den

Příjem je něco, s čím pracující člověk počítá. Ví na čem je, co si může a co nemůže dovolit. Pokud si něco nemůže dovolit propočítá si, zda si může půjčit a o kolik mu hypotéka příjem sníží. Zároveň díky ní může zvladatelně žít dále a pořídit si to, co je o dost dražší a potřebuje to k životu.

Stříbro nad zlato?

To, že by mělo investiční stříbro větší hodnotu než zlato sice pravda není, ale ani tak není k zahození. Stříbro není tak okázalé jako zlato a i když ho na světě není nedostatek, bohužel se pořád drží ve spodní části křivky popularity, zatímco zlato zabírá první pozice již dlouhá staletí.

stribro

Stříbro není tak tvrdé jak zlato a lehce zašedne. To jde ale řešit šikovnou růžovou vatičkou, která zašedlé stříbro spolehlivě očistí.

V poslední době jsou oceňovány zejména antibakteriální vlastnosti stříbra, což je alespoň jedna “disciplína” ve které vede stříbro před zlatem.

Jak dostat hypotéku? I bez doložení příjmu!

Jak dostat hypotéku? Dost bank, zejména těch mladých a rozvíjejících se, nabízí velmi slušné úročení, které je zafixováno. Takže se nemůže stát, že za 2 roky vám úrok neúměrně vzroste. Super! Proč si tedy nevzít hypotéku, konečně přestat platit nájem a zainvestovat do svého? Má to však svá úskalí.

hypoteka bez dolozeni prijmu

Nebankovní půjčky se zástavou nemovitostí - jak vybrat?

Svízelné situace je potřeba řešit a ne se jim vyhýbat, tím se bohužel nic nevyřeší. Finance jsou oblast ošemetná, možná proto se o penězích nemluví tolik, kolik by se mělo a lidé mnohdy nemají vysokou finanční gramotnost. Problém nastává, pokud potřebují nutně půjčit peníze. Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti nabízí opravdu mnoho společností. Jenže z některých již na první pohled čiší, že to dobrý krok nebude. Jak si tedy vybrat nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti a přitom nenaletět?

Pravidla nebankovní hypotéky

Jak definovat nebankovní hypotéku? Nebankovní hypoteční úvěr označujeme jako střednědobou až dlouhodobou půjčku, kde je věřitelem soukromá instituce - společnost či investoři. Běžná nebankovní hypotéka má účel - tedy peníze musí jít na financování bydlení. Ať už na nákup, rekonstrukci nebo stavbu. Existují ale i nebankovní hypotéky, u kterých účel dokládat nemusíte, takovým se říká americké. O těch ale někdy příště.

Americká hypotéka – peníze na cokoliv

O tom, že hypotéka je finanční produkt sloužící k financování bydlení, ví asi každý. Jenže není hypotéka jako hypotéka. Kromě standardního hypotečního úvěru, který vám nabídnou v každé bance, se můžete setkat se spoustou dalších hypoték, jež se vyznačují určitými specifiky. Základní hypoteční úvěr: Jde o základní typ hypotečního úvěru poskytnutým za účelem nákupu nemovitého majetku. Vyznačuje anuitním způsobem splácení úvěru. Můžete jej získat v různém objemu vzhledem k hodnotě nemovitosti (tzv. loan-to-value) a zvolit různou dobu splácení. Americká hypotéka: americká hypotéka je neúčelovým úvěrem, který nemusíte striktně použít pro účely bydlení. Bance nemusíte zpětně prokazovat, na co jste půjčku použili. Hypoteční úvěr na obrat: Tento hypoteční úvěr je určen OSVČ, jež je oprávněna čerpat jej na základě obratu z podnikatelské činnosti. Bývá využívána především v kombinaci s daňovými paušály.