Získávejte informace z účetnictví průběžně

aVzdělání v daňové oblasti je nedílnou součástí každodenního života účetních po celém světě. Účetní zákony se mění často a někdy i dost radikálním způsobem. Navíc v každé zemi jsou jiné. Proto je nejlepší vědět o každém pohybu, který mění pravidla právě v účetnictví. K tomu mohou perfektně posloužit odborné časopisy. Jedná se o spolehlivý, pravidelný a aktuální přísun informací. Většinou zde můžete najít i případové studie, kde se dozvíte, jak postupovat v konkrétních případech. Najdete zde znění zákonů, které se změnily, ale i zákony, které stále platí. Navíc jsou často připojeny komentáře autorit v daném oboru.

Děsí vás tabulky? S účetní nemusí!

Účtovat není žádná legrace. Jestli jste někdy jen koutkem oka zahlédli všechny ty tabulky, tak tušíte, o čem mluvíme. Formuláře k účtování navíc ještě obsahují spoustu příloh a tabulek, ve kterých jenom vyznat se je náročný úkol. Proto pokud tabulky nejsou váš obor, svěřte se to účetnictví Zlín, kteří vědí, jak tabulky vyplnit, podat přiznání, jaké slevy na dani můžete uplatnit, jak odpisovat dlouhodobý majetek, jak se vypořádat s leasingem a dalšími věcmi. Podceňování se v této oblasti hořce nevyplatí, protože pokuty od živnostenského úřadu jsou pěkně mastné. Takže pokud chcete odborníka na slovo vzatého, obraťte se na coppia.cz, kde jednoznačně nešlápnete vedle.

Pozor na exekuci!

Na finančním trhu jsou dnes nebankovní půjčky používány také na vyplácení exekuce. Tyto půjčky jsou určeny hlavně lidem, kteří mají finanční potíže a hrozí jim ztráta střechy nad hlavou. Tyto nebankovní půjčky využívají hlavně lidé, kteří náhle přišli o zaměstnání, měli problémy v podnikání či ženy na mateřské dovolené. Půjčka nevyžaduje doložení příjmů a nahlížení do registru dlužníků. Proces vyřízení nebankovní půjčky na vyplácení exekuce je jednoduchý. Na webových stránkách vyplníte formulář, vyčkáte na jeho posouzení firmou a do 24 hodin budete mít peníze k dispozici. Ale pozor na podvodné společnosti, u kterých byste platili zbytečně vysoké částky na poplatcích a úrocích.

Bez účetní se firma neobejde

V podnikání se bez dobré účetní neobejdete. Co by měla dobrá účetní splňovat? Než začne účetní vykonávat toto povolání, měla by absolvovat střední vzdělání ekonomického směru, nebo kurz účetnictví. Účetní Zlín i v dalších městech by měla být přesná, trpělivá, spolehlivá a soustředěná na svou práci.

Neudělejte životní chybu

Půjčit si na byt, na dům a každý měsíc splácet hypotéku je v dnešní době už velmi zaběhlý standart, kterým si projde spoustu mladých a nových rodin. Bohužel mají tu smůlu, že jim hrozí bankrot a následná exekuce nemovitostí, pokud například přijdou o práci. Proto je velice důležité nastavení hypotéky tak aby jí i během krize, kdy nebude mít rodina zaměstnání, mohli splácet. V ještě lepším případě by si měla rodina nejdřív šetřit a žít skromně, než rozhazovat a zbytečně se zadlužovat. Často zde ale hraje velkou roli nezodpovědnost, proti které by se mělo bojovat.

Půjčky pro podnikatele znamenají spoustu papírování

podnikatelsky uver

Pro podnikatelský úvěr musíte splnit několik podmínek. Banka po vás bude chtít:

  • -          Bezdlužnost
  • -          Vedení účtu u dané banky
  • -          Předložit podnikatelský záměr
  • -          Trvalé bydliště/sídlo firmy na území ČR
  • -          Min. dvě ukončená daňová období
  • -          Nesmíte být v likvidaci, konkurzu ani vyrovnání
  • -          Určit účel úvěru
  • -          Určité % vlastních zdrojů
  • -          Kladný výsledek hospodaření

Nečekané výdaje?

Dostali jste se do finančních problémů nebo vás zasáhly nečekané výdaje? Potřebujete si půjčit peníze na něco nového? Ať už je důvod jakýkoliv, na trhu je mnoho řešení. Například bankovní, nebo nebankovní půjčky. Obě kategorie mají svá pro a proti.

Nebankovní hypoteční půjčka

Plánujete koupi, výstavbu či rekonstrukci nemovitosti a nemáte dostatek peněz na financování vlastního bydlení? Není nic jednoduššího, než si požádat o hypotéku. Finanční trh je rozmanitý a nabízí se vám jak bankovní, tak i nebankovní hypotéka. V případě nebankovní hypotéky můžete počítat s tím, že po vás finanční instituce nebude vyžadovat splnění tak náročných podmínek, jako je tomu u bank a vyřízení bude jistě rychlejší.

Vaše dluhy nemusí ovládat váš život

Sjednali jste si před několika lety hypotéku, ale dostali jste se do finanční tísně a nemohli jste ji nyní splácet? Nebo jste se stali obětmi kuplířské hypotéky, a tak nestíháte splátky každý měsíc platit? A byla vám v důsledku těchto problémů na nemovitost uvalena exekuce? V takovém případě je nejideálnějším řešením najít si společnost, která nabízí vyplácení exekuce. Všechny vaše závazky budou splaceny, a tak se nemusíte bát zabavení vaší nemovitosti. A získáte tak pouze jednu výhodnou hypotéku s nižšími měsíčními splátkami.